Rezervace

 

Jak to funguje?
 
REZERVACE OKRUHU:
 
Napište nám na email: info@srilankainfo.cz nebo jakub@srilankainfo.cz, kde nám prosím sdělte termín, kdy se na Srí Lanku chystáte (pokud máte již zakoupené letenky, napište nám také číslo letu a čas příletu). Dále nám prosím dejte vědet o kolikadenní okruh máte zájem včetně počtu osob a my vám zašleme doporučený itinerář. Pokud se vám bude daný itinerář líbit, okruh zamluvíme a zašleme vám detailní informace k okruhu.
 
TÝDEN před odletem:
Jsme s vámi v kontaktu, pošleme vám jméno řidiče, který se na vás bude na letišti těšit a zejména si s vámi ověřujeme, že vše dříve domluvené platí.
 
PŘÍLET:
Unaveni po letu projdete pasovou kontrolou, za kterou vás však již čeká usměvavý řidič s cedulí s vaším jménem a vaše cesta Srí Lankou začíná. Jsme s vámi po celou dobu okruhu v kontaktu, cokoliv je potřeba, není problém doladit během okruhu.
 
Po UKONČENÍ okruhu:
 
Jsme s vámi v kontaktu, záleží nám na vaší zpětné vazbě a to nejen nám, ale také srí lanské straně, které zpětné vazby předáváme. A také budeme rádi, když se o vaše zážitky podělíte s ostatními na webu.
 

EMAIL: 
info@srilankainfo.cz
jakub@srilankainfo.cz

Telefon:
+420 724 427 099

Pro volání přes Whats App (Android, Apple) nás kontaktujte na čísle +420 720 344 671 (Jakub)

Pro běžné volání nás kontaktujte na tel: 00420 724 427 099 (Jakub)

Fakturační adresa:

Moser Jakub
Koněvova 227, 130 00 Praha 3
IČO: 09414428

 

Partneři: