Okruhy Srí Lankou

Vyberte si z následujících okruhů Srí Lankou, které jsme pro vás připravili na základě dlouhodobých zkušenostech a zpětných rekací naších spokojených cestovatelů.

 


Pětidenní okruh Srí Lankou

Tuto variantu doporučujeme pouze v případě příletu na Srí Lanku v ranních popř. dopoledních hodinách a pokud máte málo času na prozkoumání Srí Lanky. V okruhu navštívíte sloní sirotčinec Pinnawala, vystoupáte na Lví Skálu, prozkoumáte jeskynní chrám Dambulla, město Kandy a Nuwara Eliya. Na závěr okruhu je pro Vás připravena návštěva národního parku Yala nebo Uda Walawe (dle Vašeho výběru).


Sedmidenní okruh Srí Lankou

Odpočinkovější sedmidenní okruh Srí Lankou Vám nabídne odpočinek po příletu ve městě Negombo, které je vzdáleno jen několik málo kilometrů od letiště a poté to nejdůležitější ze Srí Lanky. V okruhu navštívíte sloní Sirotčinec Pinnawala, vystoupáte na Lví Skálu, prozkoumáte jeskynní chrám Dambulla, starobylé královské město Polonnaruwa, město Kandy a Nuwara Eliya, na závěr okruhu národní park Yala nebo Uda Walawe (opět dle Vašeho výběru).


Devítidenní okruh Srí Lankou

Zase o něco pohodlnější okruh  Srí Lankou Vám nabídne jak odpočinek po příletu v Negombu, tak to nejhezčí ze Srí Lanky. V okruhu navštívíte sloní Sirotčinec Pinnawala, vystoupáte jak na Lví Skálu tak na a Adamovu Horu (upozorňujeme, že výstup začíná kolem druhé hodiny ranní a na vrchol vede přibližně XY schodů), prozkoumáte jeskynní chrám v Dambulle, starobylé královské město Polonnaruwa, město Kandy, Nuwara Eliya, nádherné horské mestečko Ella a na závěr okruhu národní park Yala nebo Uda Walawe.


Jedenáctidenní okruh Srí Lankou

V tomto okruhu navštívíte celý kulturní trojúhelník, město Anuradhapura, Polonnaruwa, Kandy, Nuwara Eliya a krásné horské městečko Ella, sloní sirotčinec Pinnawala, vystoupáte na Adamovu Horu a na Lví Skálu. Na závěr okruhu navštívíte národní park Yala nebo Uda Walawe. Pokud chcete poznat všechny krásy Srí Lanky a máte dostatek času, pak doporučujeme právě tento okruh.


Třináctidenní okruh Srí Lankou

V tomto okruhu navštívíte celý kulturní trojúhelník, město Anuradhapura, Polonnaruwa, Kandy, Nuwara Eliya a krásné horské městečko Ella, sloní sirotčinec Pinnawala, vystoupáte na Adamovu Horu a na Lví Skálu. Národní park Yala nebo Uda Walawe a na závěr přírodní rezervaci Sinharaja, kterou velice doporučujeme. Tento okruh doporučujeme všem kdo chtějí Srí Lanku prozkoumat od A do Z.


Letní okruhy

Okruhy, které jsou vhodné na období květen až říjen. Výlety po Srí Lance jsou zakončeny na východním pobřeží. Můžete si vybrat ze základních okruhů a vybrat si zakončení výletu buď v Arugam Bay nebo v Trincomalee. Trincomalee je známé svými klidnými plážemi s bílým pískem a klidnou atmosférou. Arugam Bay nadchne vyznavače surfování.


Okruh na míru

Samozřejmě všechny okruhy záleží na Vašich požadavcích a okruhy je možno upravovat, výše uvedené jsou pouze takovou základní možnou nabídkou dle dřívějších zkušeností. Pokud máte zájem o vytvoření individuálního programu, můžete přejít na stránku Okruh na míru.Platba a storno poplatky

Všichni řidiči důvěřují ve Vaši zodpovědnost, nevyžadují tedy žádné zálohy. Dbejte prosím na to, a pokud se rozhodnete výlet zrušit, prosím dejte nám vědět co nejdříve, aby si pro Vás řidič neblokoval čas. Poté, co si spolu odsouhlasíme Váš plán cesty a cenovou kalkulaci na základě výpočtu od řidiče, po příletu pak zaplatíte řidiči druhý den výletu 50% z ceny a zbylých 50% ceny poslední den na cestě – vše se platí řidiči. Pokud se rozhodnete změnit již zarezervovaný hotel na poslední chvíli, pak asi bude vyžadován nějaký stornopoplatek (bude záležet zda bude období sezóny, nebo mimosezóny)

 

sloní sirotčinec Pinnawala                 koření                 čajové platáže                 vlak na Srí Lance