Odpověď na: Napsali o NÁS

Úvodní stránka Fóra Napsali o NÁS Odpověď na: Napsali o NÁS

#414 odpověď

Želmíra Kejlová

O p. Jakubovi jsem se dozvěděla z různých internetových diskusí, kde jej velice chválili, a tak jsem se na něho taky obrátila. Musím říct, že jsme udělaly moc dobře, protože již příprava cesty byla provedena velmi pečlivě a taky program zpracován dle našich požadavků a doplněn o
další zajímavosti. Měly jsme pronajaté auto s řidičem na 9 dní. Ubytování v některých místech
jsme si zařizovaly sami, někde to bylo prostřednictvím p. Jakuba. Musím konstatovat, že výběr
hotelů a hlavně p. řidiče byl výborný. Řidič byl vždy velmi dochvilný,vstřícný a jeho řidičské schopnosti jsem musela obdivovat, protože v některých místech, kde byl před naší návštěvou sesun půdy, byly opravdu dost náročné a taky množství zvířat, zejména psů na silnicích si vyžadovalo opravdu někdy velmi dobré řidičské schopnosti. V průběhu 9 dnů, které jsme spolu strávil jsme si spolu taky hodně povídali o krásné a zajímavé zemi, jakou bezesporu je Srí Lanka a její příjemní lidé.
Pan řidič uměl dobře anglicky a tak naše konverzace byla velmi zajímavá a dozvěděly jsme se tak
mnoho věcí.
Byly jsem taky nesmírně překvapené, když nám přišel naproti /asi 2 km od místa našeho hotelu/
po nočním výstupu na Adamovu horu /asi měl obavy, že 2 důchodkyně to nezvládly, a tak se nám
vydal vstříc/. Moc jsme to ocenily, u nás by se nám to určitě nestalo.
Věřím, že tuto nádhernou krajinu ještě v budoucnu navštívíme a opět využijeme služeb p.
Jakuba a jeho CK.
Pan Jakub s námi byl i v průběhu našeho pobytu na Srí Lance v kontaktu, naštěstí jsme neměly
žádný problém, který by bylo nutné řešit.
Můžu všem, který plánují navštívit tuto fantastickou krajinu obrátit se s důvěrou na tuto CK.
Věřím, že to nebyla naše poslední návštěva v této překrásné krajině.