Odpověď na téma: Napsali o NÁS

Úvodní stránka Fóra Napsali o NÁS Napsali o NÁS Odpověď na téma: Napsali o NÁS

#25920
Jana a Jáchym Dvořákovi
Host

Moc děkujeme za krásnou dovolenou! Cestovali jsme se dvěma dětmi 14 a 17 let. Náš 11-denni okruh byl nádherný. Viděli jsme kus krásné země. Velký dík patří průvodci a řídiči v jedné osobě Krishanovi. Skvělý člověk se smyslem pro humor a nekonečnou trpělivostí pro “crazy turist”. Skvělá komunikace, příjemná atmosféra po celou dobu okruhu. I po teroristických útocích, které nás zasáhly a na klidu rozhodně nepřidaly. Díky Krishane, bylo nám ctí a potěšením strávit s Tebou 11 dnů. Loučení bylo těžké.
Závěr dovolené jsme trávili v Unawatuna, kde jsme si hotel zařídili sami přes Booking. Hotel Kahuna splnil naše očekávání. Krásná zahrada, velmi milý personál a super snídaně.
Zažili jsme krásná historická místa plná energie, ale i rafting či kanyoning. Všechno vyšlo na jedničku a závěrečné vypouštění mořských želv do oceánu bylo pro dceru opravdu silným zážitkem. Díky za něj.
Jsem opravdu moc ráda, že děti viděly jak se žije jinde. Mnoho informací a srovnání získaly od Krishana. Lekce angličtiny byly fajn. Pro nás všechny to bylo velmi obohacují.
Děkujeme Pavle za výbornou volbu okruhu a organizaci. Věříme, že se ještě vrátíme. Srí Lanku máme pod kůží 🙂
Jana, Jáchym, Ema a Marek