Odpověď na téma: Napsali o NÁS

Úvodní stránka Fóra Napsali o NÁS Napsali o NÁS Odpověď na téma: Napsali o NÁS

#25553
Roman
Host

Vybrali jsme si 5-ti denní výlet dle Jakubovi nabídky s tím že další dva dny strávíme v Unavatuně u moře, kde zajedeme do Mirrisy na výlet za velrybami a do Galle na prohlídku města. Přibližně měsíc před příletem jsme průběžně , pře e-mail, upřesňovali parametry výletu. Po příletu nás na letišti čekal náš řidič Shehan , přesně dle Jakubových pokynů jsme si na letišti koupili místní SIM kartu s 9G dat a cca 23 minut volání do Čech za cca 9 USD.
Hotely jsme měli rezervovány sami přes booking, kde vždy měli i ubytování pro řidiče v ceně, pouze v posledním jsme řidiči dávali 10 USD na ubytování.
Shehan byl ochotný a rádi jsme ho vždy pozvali na oběd, kde jsme si domlouvali další průběh výletu. Operativně jsme tak zařadili po domluvě s Jakubem i plavbu na raftech , kterou jsme si i přes malý stav vody velmi užili.
Doporučení pro ostatní je vynechat komerční záležitosti typu bylinková zahrada, kde jde o to aby jste koupili jejich výrobky a při cestě vlakem si zajistit dopředu místenky, neboť pokud stojíte celou cestu v uličce nejen že vás bolí nohy , ale i toho moc nevidíte. Cestou do hor , jsme pak “uvařili” auto, kdy došla voda v chladiči, ale zde se ukázala jak jsou Srilančané nezištní a ochotní, během chvilky u nás zastavil motorkář, který našemu řidiči pomohl a ještě nás doprovázal do další usedlosti, kde se k autu opět seběhlo spousta lidí a vše se dalo do pořádku. Zvláštní kapitolou je pak jízda po místních komunikací a předjíždění. Vzhledem k tomu že se zde jezdí vlevo vám pak ani nepřijde že jedete v protisměru. Myslím , že můžu Jakuba a jeho služby doporučit, zajistí vám vše potřebné , řekne důležité věcí a vy si pak můžete svůj pobyt jen úžit tak jako my.
Roman a Eva