Odpověď na téma: Napsali o NÁS

Úvodní stránka Fóra Napsali o NÁS Napsali o NÁS Odpověď na téma: Napsali o NÁS

#161849
Tereza, Jana a Martin
Host

V červenci jsme absolvovali týdenní okruh s řidičem Sumim. Dovolená byla jedním slovem perfektní.
Vzhledem k situaci na ostrově (palivová krize, protesty proti vládě) jsme byli před odjezdem prakticky denně v kontaktu s Pavlou, která nám předávala aktuální informace od řidiče. Odlétali jsme tedy stoprocentně přesvědčení, že o nás bude postaráno a dovolenou si užijeme se vším všudy.
A tak tomu i bylo. Vše bylo perfektně zorganizované, kromě míst z itineráře nám navíc Sumi po cestě zastavoval na dalších zajímavých místech (kaučukový les, vodopády atd.) a nabízel alternativy, kam se ještě podívat, když zbyl čas. Jako bonus jsme měli všechna turistická místa sami pro sebe, protože cizinců je na Srí Lance nyní opravdu málo (což je škoda, jelikož turistům je poskytován stále stejný servis a v zemi bylo z našeho pohledu bezpečno).
Za nás bychom doporučili trek v NP Knuckles, kde jsme měli příležitost vidět nádhernou přírodu deštného lesa a na závěr se vykoupat v přírodním jezírku pod vodopádem.
Chtěli bychom tímto poděkovat Pavle a Jakubovi za skvělou organizaci celé dovolené a zároveň za trpělivost se všemi našimi dotazy!