Odpovědět: Napsali o NÁS

Domů Fóra Napsali o NÁS Odpovědět: Napsali o NÁS

#25836 Odpověď

Eliška a Kristián

Březen 7.3.-11.3.2019
Na začátku března 2019 nám začala ta nejlepší dovolená. O Srí Lance jsem snila už dlouho, naštěstí se mi to splnilo. Na tuto krásnou dovolenou jsem se vydala s partnerem, který je stejný blázen jako já, vše chceme vidět a to klidně i v krátkém čase. Vybrali jsme si 5 denní okruh, který jsme s Jakubem detailně naplánovali, vše klaplo, jak mělo a bylo to super. Na letišti na nás čekal řidič Sahan, který byl opravdu úžasný, byl zároveň naším průvodcem, který nám splnil vše, na co jsme si vzpomněli. Prostě to nemohlo být lepší. Na Srí Lance jsme byli celkem 12 dní a po skončení okruhu, jsme litovali, že jsme si nedali delší okruh, ale díky dalším lidem, co měli přes Kubu s Pájou také naplánovanou cestu, jsme si to užili i poté. Takže jsme dovolenou nakonec končili ne jako dva, ale už jako skupina 6 lidí, se kterými budeme nadále v kontaktu. Je velice možné, že to nebyla poslední návštěva tohoto krásného ostrova.

Kubo a Pájo, moc Vám oběma děkujeme a jsme moc rádi, že jsme se mohli vidět i osobně. Velké dík i Sahanovi.
Mějte se všichni krásně.

Eliška a Kristián